Thursday, September 20, 2012

ÇOK DUYGULANDIM

Tucay Özinelle turne dönüşü yeğenlerimin Kayseri Mutfağında ağırlandığımız günden bir fotoğraf,aceleden başkasını aramadım,ayrıca Fatih ve Ayşeyi de çok severim.Nerden aklına geldi sorusuna cevap geliyor.
Biraz evvel Tuncayla konuştuk,öyle bir haber verdi ki bana,beklemem olanaksız,hemen sizlere söylemeliyim ve de Tuncaya binlerce öpücükle teşekkür etmeliyim...Böyle güzel bir olayı düşünüp,kotarıp,önerdiği için.Kabul edip uygulayıcılara da binlerce teşekkür...Zamanı geldiğinde tekrar haber vermeliyim,biliyorum...Zaten duyarsınız mutlaka...
Gelelim Tuncaya,Kurbağalıderenin orada Lale sokakta oturuyor,Lale sokak asırlardır Lale sokak,ismini değiştirmeye karar vermişler,nedeni sorulmaz...Antikacılar sokağı yapıcaklarmış,Tuncay bunu duyunca belediyeye gidip,o sokakta hiç antikacı yok,Bedia Muvahhit sokağı yapın demiş,ille değiştirecekseniz yani.Onlarda demişler ki,o zaman sokaktan imza toplayıp bize getirin.Tuncay bu,bir şey aklına gelir de yapmaz mı,öyle imza toplamaktan falan yılar mı?Tabi ki hayır,hemen toplamış imzaları veee götürüp teslim etmiş.
Sıkı durun...Kabul edilmiş,şimdi Lale sokak oluyor,Bedia Muvahhit Sokağı,ayrıca Tuncay,tören yapılmasını da önermiş ve EVET kabul edilmiş.
Peki,bu havadis beni heyecanlandırmaz mı?Elim ayağım titriyerek hemen yazının başına oturtmaz mı?
Beni tanımıyor musunuz,uzun uzadıya Tuncayın en anlamlı fotoğrafını arıyabilirmiyim,binlerce fotoğraf arasında ....Tören yapılacağı günü gazetelerde okursunuz,ben de size duyururum,hiç merak etmeyin...Son dönemlerde böyle güzel havadislere hasret kaldık...Sevgi ve saygıyla Tuncayı öpüyorum...

1 comment:

  1. Ne güzel bir haber...Bir Bahariye'li olarak ayrıca mutlu oldum...
    Sevgiler,
    Seda

    ReplyDelete